BALKAYA GRUP HİZMETLERİMİZ


Kara, Hava ve Deniz Taşımacılığı:

Balkaya Grup Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında kapsamlı hizmetler vermekte.

A1) Araç sevkıyatı: Ürününüzün çok ağır, çok yüksek, çok geniş ya da çok uzun olması fark etmez, onun için doğru ekipmana sahip olduğumuzdan eminiz. Çok çeşitli alçak yataklı treylerlerimiz tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanabilmektedir. Bu özel araçları kullanmayı iyi bilen, özel olarak eğitim görmüş şoförlerimiz, bazı durumlarda son derece zor olabilen bu sevkıyat görevleri için hazır olarak beklemektedir. Son derece vasıflı personelimiz, yükleme yerinden malların hedefine kadar, en son ayrıntıya kadar tüm sevkıyat işlemini planlamaktadır.

A2) Depolama: ilk etaplarinda özel olarak ihtiyaçlariniza ve gereksinimlerinize göre tasarlanmis bir lojistik çözümünü garantileyen pek çok yenilikçi fikir yaratmaktadir. Modern ekipman kullanilarak çok çesitli lojistik kavramlari ile kalitemiz ve güvenilirligimiz, Avrupa ve Gürcistan, Azerbaycan ve Ermenistan boyunca tesislerimizin sürekli büyümesinin temelidir. Genel olarak amacimiz müsterilerimize sundugumuz taşımacılık ve lojistik çözümlerinin kesin rekabet avantajina sahip olmasidir.

Depo B) Grupaj: Balkaya Grupaj Servis Entegre Lojistik hizmetleri müşterilerinin genel Lojistik ihtiyaçlarından başlayarak her türlü alanda, özel talep ve ihtiyaçlarını kapsayarak cevap verecek şekilde toplam tedarik zinciri hizmetleri sunmaktadır.

C) Kargo: Stratejik cözüm ortağınız… Araç Boyutları: Araç Boyutları Artık ekonomik hayatınızda stratejik bir ortağınız var. Balkaya grup kargo, ticari süreci, sizin adınıza ve istediğiniz gibi tamamlar. ürünlerinizin istenilen adrese teslim sürecini denetler ve üstlenir. Türkiye genelndeki tüm gönderilerinizin nihai tüketicilerine ulaşıncaya kadar kat edilmesi gereken tüm aşamaları balkaya grup gerçekleştirir. Maaliyetlerinizi minimize ederken, iş yükünüzü hafifletir. Çünkü balkaya grubu’nun işi, müşterisinin ticari hızını güvenli bir biçimde artırmaktır. Siz işinize bakın! Süreç yönetimini balkaya grup kargo üstlensin!

D) Soğutmalı sevkıyat: Balkaya grup isteğe bağlı olarak sogutmali sevkiyat yapmaktadir. Baslangiçta bu sevkiyatlar Akdeniz ve egeden sebze-meyve yüklerinden olusmaktadir. Piyasalarda meydana gelen degisikliklerin sonucunda, sogutmali sevkiyatin odagi Rusya ve diger Bagimsiz Kafkas ülkelrine odaklanmıştır.

TAŞIMACILIK YAPTIĞIMIZ BAZI ÜRÜN GRUPLARI

  • retail svg icon

    Tekstil Taşımacılığı

  • food and beverage svg icon

    Ürün Taşımacılığı

  • retail svg icon

    Gaz / Akaryakıt Taşımacılığı